Three miracles, 60 pcs

Výrobce:
Dodací doba: SKLADEM
Hodnocení: ( zatím nikdo nehodnotil )
BĚŽNÁ CENA: 19.90 €
CENA (S DPH): 17.91 (459.48 CZK)

AKCE

"BIO Colostrum s rakytníkom je 100% prírodný potravinový doplnok s obsahom vitamínu C z rakytníka, ktorý napomáha k normálnej funkcii imunitného systému. 

Použitie Colostra:

Colostrum sa odporúča užívať ako prevencia proti chrípke, prechladnutí a vírusovým ochoreniam. Colostrum sa podáva aj pri ochorení, rekonvalescencii, po úraze a dlhodobom užívaní antibiotík. Colostrum produkty môžu užívať ako deti, tak aj dospelí. Podľa lekárskych štúdií sa odporúča podávať deťom kolostrum ako prevenciu proti vírusovým ochoreniam a ako podporu pre ich rast.

Ohľadom podávania akýkoľvek doplnkov stravy či liekov je nutné, aby sa tehotné či dojčiace matky poradili so svojím ošetrujúcim lekárom. Bio Colostrum je vhodné pre alergikov, astmatikov a ľudí s Alzheimerovým ochorením.

Účinky Colostra:

Colostrum, čiže kravské mledzivo je prvé materské mlieko, ktoré je produkované mliečnymi žľazami každého cicavca. Colostrum je dôležitým zdrojom imunoglobulínov, rastových faktorov, vitamínov, minerálov a proteínov. Mledzivo taktiež obsahuje biologicky aktívne molekuly, ktoré sú nevyhnutné pre imunitu a rast. Colostrum je čisto prírodná látka, ktorá poskytuje kombináciu životne dôležitých zložiek, ktoré napomáhajú nášmu telu v boji proti parazitom, baktériám a vírusom.

Faktory, ktoré obsahujú mledzivo, zaručujú celkovú imunitu a ochranu pred infekciami, baktériami a vírusmi nielen u novorodencov. Imunoglobulíny (IgG), známe ako protilátky, sú využívané imunitným systémom, aby identifikovali, bojovali a neutralizovali neznáme objekty, ako sú predovšetkým baktérie a vírusy. Absorpcia imunoglobulínov je nevyhnutná pre pasívnu imunitu novo narodených cicavcov.

Rakytník rešetliakový patrí medzi rastliny s najväčšou výživovou hodnotou na svete. Plody rakytníka majú jedinečné zloženie – chemické analýzy potvrdili, že sú najlepším (doteraz známym) samostatným zdrojom prirodzeného zoskupenia viac ako 190 látok.

Obsahuje 10 rôznych vitamínov, 18 aminokyselín, 24 minerálov a stopových prvkov. Má obdivuhodne vysoký obsah mono- a poly- nenasýtených esenciálnych mastných kyselín (omega 3, 6, 7 a 9) a fytosterolov.

Je neprekonateľným prírodným zdrojom vitamínu C, E a niekoľkých ďalších tokoferolov, beta-karoténu, a okolo 40 ďalších karotenoidov, flavonoidov, organických kyselín, fytoncídov a trieslovín. V plodoch sa nachádzajú všetky vitamíny B, pričom na niektorých biotopoch je obsah vitamínu B12 (prostredníctvom činnosti špeciálnych symbiotických baktérií) rovnaký, ako v pečeni.

Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsule denne, v prípade ťažkostí 2 - 4 kapsule denne.

Upozornenie: Nevhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.