VITAMÍN C 1000 mg + extrakt zo šípky, 70 tbl

Výrobce:
Dodací doba: SKLADEM
Hodnocení: ( 5 hodnocení )
BĚŽNÁ CENA: 19.90 €
CENA (S DPH): 17.91 (454.56 CZK)

AKCE

NOVINKA

Oslabená imunita, únava, alebo vyčerpanosť patria medzi najčastejšie prejavy nedostatku Vitamínu C. Ten je obzvlášť významný a osožný pre ľudský organizmus.  


Doteraz známe a preukázané účinky vitamínu C v organizme: 
- podieľa sa na tvorbe bielych krviniek – čím v konečnom dôsledku zabezpečuje ochranu pred infekciou a tým posilňuje imunitný systém, 
- skvalitňuje vstrebávanie železa z konzumovanej potravy, 
- znižuje rizikové faktory kardiovaskulárnych ochorení,
- pomáha so znižovaním vysokého krvného tlaku, dokonca aj u jednotlivcov s hypertenziou, 
- pomáha chrániť pred záchvatmi dnavej artitídy tj. dny, 
- ochraňuje mozog pred vplyvmi starnutia,
- má silné antioxidačné účinky. 

Pridaná hodnota tohto výživového doplnku spočíva v pridaní extraktu zo šípky ako prírodného zdroja flavonoidov, minerálov a vitamínov. Účinky šípok na ľudsky organizmus sú dávno známe. Z najvýznamnejších v kombinácií s vitamínom C je detoxikácia tela, prevencia proti paradentóze, pôsobia proti chudokrvnosti a konečnom dôsledku sú šípky veľmi dobré aj pri nádche, či chrípke. 

Zloženie: obsah 1 tablety: tableta obsahuje Vitamín C (vo forme kyselina L-askorbová 97% - 1030 mg) 1000 mg - 1250% RVH, extrakt zo šípok Rosa canina 25 mg. Tablety ďalej obsahujú: objemové činidlo - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - hydroxypropylmetylcelulóza, povlaková látka - farmaceutická glazúra, farbivo - titánovábelobaemulgátor (lubrikant): talok a stearan horečnatý rastlinného pôvodu, kypriaca (a protispekavá látka) - moxid kremičitý. 

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné  dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.